Trwająca walka Medicare w celu zdefiniowania “Rozsądnej i niezbędnej” opieki cd

Posted in Uncategorized  by admin
November 1st, 2018

W międzyczasie Medicare będzie kontynuować swoisty taniec nad polityką technologiczną, w której intensywnie analizuje dowody kliniczne i kładzie nacisk na wyniki i podgrupy, a rozważania kosztowe czają się poza sceną. Może wydawać się pokusą, aby sądzić, że sprawa zostanie odrzucona przez reformę płatności i politykę wsparcia premii. Oznacza to, że niektórzy mogą mieć nadzieję, że rząd federalny może po prostu przekazać decyzje dotyczące zakresu usług innym stronom, takim jak odpowiedzialne organizacje opiekuńcze, jednocześnie zmuszając pacjentów do rozważenia wartości technologii poprzez zwiększenie podziału kosztów. Potrzebne są takie reformy, ponieważ pomogą one w wyprowadzeniu CMS z zakresu polityki zasięgu mikromanowania, choć szczegóły będą kluczowe. Wyładowanie ryzyka finansowego nie zwalnia jednak Medicare. Chociaż osłabi on CMS przed pewnymi kontrowersjami, nadal będą się pojawiać pytania o to, ile geograficznego i socjoekonomicznego zróżnicowania w zakresie zasięgu technologii będzie tolerować kraj w programie federalnym. Co więcej, stały marsz wielkogabarytowych, głośnych technologii, takich jak terapia nowotworowa, będzie wymagał pojedynczej odpowiedzi od Medicare dotyczącej adekwatności i zasadności bazy danych.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Author Affiliations
Z Centrum oceny wartości i ryzyka w zdrowiu, Instytutu Badań Klinicznych i Studiów Polityki Zdrowotnej, Tufts Medical Center, Boston.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Redberg RF, Walsh J. Zapłać teraz, korzyści mogą nastąpić – przypadek angiografii komputerowej tomografii komputerowej. N Engl J Med 2008; 359: 2309-2311
Bezpłatny, pełny tekst Web of Science Medline
2. Tunis SR, Berenson RA, Phurrough SE, Mohr PE. Poprawa jakości i wydajności programu Medicare poprzez politykę zasięgu: szybka analiza bezpośrednich problemów polityki zdrowotnej. Urban Institute, 2011 (http://www.urban.org/url.cfm.ID=412392).

3. Hays przeciwko Leavitt, 583 F. Supp. 2d 62, 69, 72 (DDC 2008).

4. Hays przeciwko Sebelius, 589 F.3d 1279, 1280 (DC Circuit 2009).

5. Fox J. Ukryta rola kosztów: decyzje Medicare, przejrzystość i zaufanie publiczne. Univ Cinci Law Rev. 2010; 79: 1-51
Sieć nauki
Zamknij odniesienia
Artykuły cytowane (18)
Zamknij Cytowanie artykułów
[więcej w: narodowy fundusz zdrowia sanatorium oczekiwanie, chirurg naczyniowy warszawa nfz, kamagra opis ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: chirurg naczyniowy warszawa nfz kamagra opis narodowy fundusz zdrowia sanatorium oczekiwanie