Zwalczanie rosnących kosztów opieki zdrowotnej w Massachusetts ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Gubernator Deval Patrick zaproponował ustawodawstwo kontrolujące koszty opieki zdrowotnej w 2011 r., A stanowy senat i Izba Reprezentantów opracowały w 2012 r. Własny projekt ustawy. Po zakończeniu sesji ustawodawczej 31 lipca Izba i Senat rozwiązały różnice między rachunkami a zatwierdzeniem nowe prawo, które gubernator Patrick podpisał 6 sierpnia Kluczowe elementy tej ustawy obejmują ograniczenie wzrostu wydatków na opiekę zdrowotną do wzrostu w gospodarce stanu Massachusetts, mierzonego przez produkt państwowy brutto (GSP), przejście od opieki za opłatą do modeli płatności globalnych, wspieranie tworzenia odpowiedzialnych organizacji opiekuńczych domy opieki medycznej skoncentrowane na pacjentach w celu poprawy jakości i kontroli kosztów oraz promowania większej przejrzystości dzięki rozszerzeniu publicznej sprawozdawczości na temat danych dotyczących jakości i kosztów świadczeniodawców opieki zdrowotnej (zob. Kluczowe elementy nowej ustawy Massachusetts dotyczące ograniczania kosztów opieki zdrowotnej). Zostanie ustanowiona komisja ds. Polityki zdrowotnej, aby nadzorować roczny cel wzrostu kosztów i ocenić siłę rynkową dużych grup dostawców. Prokurator generalny będzie miał większe uprawnienia do badania potencjalnych antykonkurencyjnych praktyk organizacji opieki zdrowotnej.
W porównaniu do innych stanów, Massachusetts ma kilka wyraźnych zalet, ponieważ stara się radzić sobie z rosnącymi kosztami opieki zdrowotnej. Po pierwsze, wysokie stawki ubezpieczenia zmniejszyły ciężar nieskompensowanej opieki dla większości dostawców, zmniejszając potrzebę odzyskania tych kosztów dzięki wyższym opłatom dla prywatnych ubezpieczonych pacjentów. Po drugie, organizacje opieki zdrowotnej i ubezpieczyciele już zaczęli przyjmować nowe modele płatności, które wykorzystują globalne budżety i zawierają zachęty finansowe w celu poprawy jakości i kontrolowania kosztów. Na przykład Massachusetts jest stroną 5 z 32 początkowych uczestników programu Pioneer Accountability Care Organization uruchomionego przez Medicare na początku 2012 r. W celu zapewnienia bardziej skoordynowanej opieki. Największy prywatny zakład ubezpieczeń zdrowotnych, Blue Cross Blue Shield, wdrożył oparte na wynikach alternatywne umowy jakościowe z 11 organizacjami opieki zdrowotnej, które obejmują wynegocjowane globalne budżety i zachęty do osiągania wyników w celu osiągnięcia celów jakości.4 Około 650 000 członków Blue Cross – stanowiące 10% populacji państwowej – są obecnie objęte tymi umowami. Po trzecie, Massachusetts jest jednym z pierwszych państw, które utworzyło ogólnokrajową bazę danych roszczeń dla wszystkich płatników, aby monitorować i raportować różnice w płatnościach i wielkości usług w organizacjach opieki zdrowotnej. Ta baza danych będzie ważnym źródłem do publicznej sprawozdawczości kosztów opieki zdrowotnej mandatowanej przez nowe prawo. Wreszcie, od 2011 r. Państwo wymaga od wszystkich ubezpieczycieli zdrowotnych oferowania warstwowych produktów o niższej składce niż niepowiązanych planów i wyższego podziału kosztów dla pacjentów leczonych przez dostawców o wyższych kosztach. Te warstwowe produkty obejmują obecnie ponad 10% ubezpieczonych mieszkańców.
Massachusetts ma również pewne cechy, które mogą ograniczać wysiłki państwa w celu ograniczenia wzrostu wydatków na opiekę zdrowotną. Lekarze i pacjenci w Massachusetts są bardziej przyzwyczajeni niż ich odpowiedniki w wielu państwach o niższych kosztach do korzystania z drogich usług szpitalnych, między innymi dlatego, że szpitale nauczane odgrywają znaczącą rolę w Massachusetts, a opieka, którą zapewniają, jest często droższa niż opieka zapewniana przez mniejszą społeczność. szpitale
[przypisy: oddział detoksykacyjny, kamagra opis, rodzinne rewolucje cda ]

Tags: , ,

No Responses to “Zwalczanie rosnących kosztów opieki zdrowotnej w Massachusetts ad”

 1. Crash Test Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: Chirurg[...]

 2. Cabbie Says:

  takie czasy nastały i gotujemy się w falach radiowyc

 3. Flakes Says:

  Article marked with the noticed of: wirus[...]

 4. Aleksandra Says:

  cierpiącym na przewlekłe bóle brzucha o nieustalonej przyczynie

 5. Inga Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu[...]

 6. Nataniel Says:

  Przerazajace to…

Powiązane tematy z artykułem: kamagra opis oddział detoksykacyjny rodzinne rewolucje cda